盗墓笔记全集txt最新章节_盗墓笔记全集txt无弹窗全文阅读 盗墓笔记全集txt最新章节_盗墓笔记全集txt无弹窗全文阅读 ,地狱解剖下载最新章节_地狱解剖下载无弹窗全文阅读 地狱解剖下载最新章节_地狱解剖下载无弹窗全文阅读 ,席慕蓉诗集最新章节目录_席慕蓉诗集无弹窗全文阅读 席慕蓉诗集最新章节目录_席慕蓉诗集无弹窗全文阅读

发布日期:2021年12月07日

Nawigacja

Przewodniki

Przewodniki

Opublikowane przez : Adam Żeberkiewicz

Przewodniki GUM po dziedzinach pomiarowych

Przewodnik dziedzinowy opisuje działania metrologiczne realizowane w laboratoriach GUM, w określonej dziedzinie pomiarowej. Przedstawia historię rozwoju danej dziedziny w GUM oraz jej znaczenie dla gospodarki i społeczeństwa. Omawia aktualne działania realizowane przez laboratoria pomiarowe, prezentując dorobek metrologiczny pracowników tych laboratoriów. Opisuje również plany rozwojowe poszczególnych dziedzin, prezentując stanowiska i wzorce pomiarowe zapewniające spójność pomiarową. Informuje również o usługach metrologicznych realizowanych przez laboratoria pomiarowe GUM.

Zakres tematyczny przewodników GUM po dziedzinach metrologicznych - struktura publikacji

  1. Wstęp
  2. Potrzeby społeczne i gospodarcze
  3. Historia rozwoju dziedziny w GUM
  4. Plan rozwoju dziedziny
  5. Krajowy system metrologiczny dotyczący dziedziny
  6. Wykaz dokumentów związanych z dziedziną
  7. Wykaz publikacji pracowników GUM związanych z dziedziną

Załączniki:

  1. Stanowiska pomiarowe
  2. Klasyfikacja czynności metrologicznych

Przewodniki - pliki do pobrania

Miniatura okładki Przewodnika - na pomarańczowym tle w białym kółku napis Masa Miniatura okładki Przewodnika - na granatowym tle w białym kółku napis Chemia.Miniatura okładki Przewodnika - na ciemnoszarym tle w białym kółku napis Elektryczność i Magnetyzm.

         Miniatura okładki Przewodnika - na zielonym tle w białym kółku napis Akustyka, Ultradźwięki, Drgania Mechaniczne.Miniatura okładki Przewodnika - na czerwonym tle w białym kółku napis Termometria. Miniatura okładki Przewodnika - na zielonym tle w białym kółku napis Fotometria RadiometriaMiniatura okładki Przewodnika - na pomarańczowym tle w białym kółku napis Długość.

                      

 

do góry